Özellikler

HOMOJEN SOĞUTMA FROST GUARD TEKNOLOJİSİ

NoFrost soğutma sayesinde yiyeceklerinizi daha iyi saklamanızı ve daha verimli bir şekilde dondurmanızı sağlayan Frost Guard teknolojisiyle Homojen şekilde soğutma sunar. Bu sebeple soğuk yanması oluşmaz.

GENİŞ 0°C ŞARKÜTERİ ÇEKMECESİ

Bu özel bölüm normal buzdolabı bölümünden 4 ºC daha soğuktur. Bu sayede şarküteri ürünleri 1 haftaya kadar saklanacak, et ve peynir ürünlerinin daha uzun süre taze kalmasını sağlayacaktır.

ENERGYSMART

Elektronik sensörler ve Frost- Guard gibi geliştirilmiş özellikler sayesinde IOMABE buzdolapları yüksek enerji tasarrufu sağlar. Bu teknolojiler sayesinde soğutma, depolama ve dondurma kalitesini olumsuz etkilemeden en iyi performansı gösterir.

HAREKETLİ DAMLATMA YAPMAYAN ÖZEL RAFLAR

Cam raflardaki özel havuz benzeri yapı sayesinde dökülen sıvıların alt raflara akması engellenir.

DAHİLİ SU SEBİLİ

Filtre edilmiş soğuk suyunuzu sebil yardımıyla rahat bir şekilde tüketebilirsiniz.

AYARLANABİLİR NEMLEMDİRME ÇEKMECELERİ

Çekmecedeki nem ayarı tuşlarıyla, iç haznedeki gıdalar nem kontrolü altına alınır. Bu sayede meyve ve sebzelere daha uzun süre taze kalacak ortam oluşturulur.

DAHİLİ BUZ MAKİNESİ

Otomatik buz makinası sayesinde rahatlıkla hazır olan buza ulaşabilirsiniz.

DONDURUCU SEPETLERİ

Kaydırmalı kızaklı yapısı sayesinde doldurmayı ve boşaltmayı daha kolay hale getiren iki çekmeceli dondurucu çekmeceleri mevcuttur.

MONOBLOK GÖVDE

Buzdolabının iç gövdesinde ekleme veya birleştirme yoktur. Tek parça üretilen iç gövde sayesinde enerji kaybı yaşanmaz ve yiyecekler daha uzun süre taze kalır.

INVERTER EMBRACO KOMPRESÖR

IOMABE buzdolapları yüksek enerji verimliliği ile sınıfının en az elektrik sarfiyatı olan, düşük ses seviyeli INVERTER kompresörler kullanılmaktadır. Soğuk tutma rolünü oynar.

ANTI FINGERPRINT

Üzerinde parmak izi bırakmayan, gerçek paslanmaz çelik dış yüzey.

ADAPTE DEFROST™

Buzdolabının son 8 gün içerisinde en yoğun kullanıldığı saatleri tespit eder ve defrosta bu saatler dışındaki zamanlarda geçer. Böylece ciddi boyutlarda enerji tasarrufu yapar, yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını sağlar.

ENERJİ TASARRUFU

IOMABE Buzdolapları 263 kW ile 302 kW arasında yıllık elektrik tüketimine sahiptir. Ekonomik bir kullanım sağlamaktadır.

PARLAK LED İÇ AYDINLATMA

Bu üstün aydınlatma sistemi daha büyük enerji verimliliği ile daha az ısı üretir ve daha kolay görüş sağlar.

DAHİLİ İÇ SU FİLTRESİ

Bu filtre sayesinde suyu ve buzu, koku ve tat değişimine uğratmadan tüm doğallığıyla kullanmanızı sağlar.

QUICKSPACE DESTEK RAFI

Geriye doğru basitçe kaydıra bileceğiniz bu raf sayesinde uzun boylu gıda ve ürünlerinize kolaylıkla yer açılır ve rahat bir kullanım sağlar.

DEPREM ve CİHAZ SABİTLEME KİTİ

Fabrikasyon olarak üretilen deprem kitinin, duvara veya yere montajlanarak, cihazınızı sabitleyip yaşam üçgeninizi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bu kit gemilerde ve yatlarda cihazınızın hareket etmesini önlemektedir.